Domov Organi občine Občinski svet Statutarno pravna komisija

Statutarno pravna komisija

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Vanessa Marcola
  • Vesna Štih
  • Zdenka Brešan
  • Stanka Kobal
  • Domen Rakušček

Mandatno obdobje 2018 do 2022

30.09.2020 ob 17.00
02.07.2020 ob 16.30
06.05.2020 ob 17.00
06.02.2020 ob 16.30
19.11.2019 ob 16.45
13.11.2019 ob 17.00
18.09.2019 ob 18.00
30.05.2019 ob 16.30
27.05.2019 ob 18.00
18.04.2019 ob 18.00
18.03.2019 ob 18.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018