Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica komisije, Vanessa Marcola
  • Marko Miklavič
  • Pavel Sivec
  • Edi Melinc
  • Vesna Štih

Mandatno obdobje 2018 do 2022

02.07.2020 ob 17.10
14.05.2020 ob 16.35
06.02.2020 ob 17.00
19.12.2019 ob 17.00
27.11.2019 ob 17.00
11.07.2019 ob 17.00
30.05.2019 ob 17.00
28.03.2019 ob 17.30
11.02.2019 ob 18.00
31.01.2019 ob 19.00
23.01.2019 ob 19.00
07.01.2019 ob 17.00