Domov Organi občine Občinski svet Odbor za turizem in šport

Odbor za turizem in šport

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Davorin Koren
  • Olga Ručna
  • Vanessa Marcola
  • Andrej Školč
  • Karel Perinčič
  • Leon Četrtič
  • Dejan Luzar

Mandatno obdobje 2018 do 2022

26.10.2020 ob 18.00
28.09.2020 ob 16.00
23.06.2020 ob 16.00
04.05.2020 ob 16.00
28.01.2020 ob 16.00
12.11.2019 ob 17.30
26.09.2019 ob 16.00
17.09.2019 ob 16.30
21.05.2019 ob 16.00
16.04.2019 ob 16.00
20.03.2019 ob 19.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018